Morganville

Real RPG

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Tears from my darkness

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Edward Miller

Data de înscriere : 01/06/2012

MesajSubiect: Tears from my darkness   Vin Iun 01, 2012 1:53 pm

Tarziu in noapte, cu siguranta trecut de ora 24. O liniste ca de mormant il inconjura pe Edward la fiecare pas pe care acesta il facea. O noapte calduroasa, Luna plina stand de veghe pe cerul instelat il prinse in timp ce se indrepta spreun loc pe care nici el nu-l cunostea. Vroia doar sa se plimbe, sa-si limpezeasca putin mintea si sa se indeparteze, macar o clipa, de acea lume ce si-a creat-o ca zona de siguranta. Pasii il purtau spre necunoscut, iar el se lasa purtat, tinandu-si mainile in buzunarul pantalonilor negrii, ajungand in cele din urma la vechiul castel ce se presupunea a fi bantuit. Pentru un vampir, lucrurile astea erau aberante insa destul de interesante cat sa isi petreaca ceva timp acolo. Se apropie de intrare, deschizand usile masive din lemn fara ca macar sa se chinuie putin, privind in jurul lui. Desi majoritatea mobilei antice era inca acolo, praful o acoperise complet iar frumusetea ei de obidinoara se pierdu odata cu stapanii. Inchise usile in urma lui, intunericul nefiind o problema pentru acesta caci vedea foarte bine si foarte clar. Podeaua scartaia ritmat sub greutatea trupului, fiind gata sa cedeze oricand la prima vedere. Intrand in fostul salon, ochii i se opri asupra unui vechi pian, destul de elegant chiar daca era prafuit si, probabil, incapabil sa mai scoata macar o nota muzicala. Dorind sa isi incerce norocul, se apropie de el, ridicand clapeta. Isi sterse scaunul, la fel ca si clapele din fildes, asezandu-se la acesta. Isi trecu varful degetelor peste ''petalele albe'', fara a apasa pe ele, ranjind larg. Ceva ii spunea ca batranica asta inca mai putea duce o melodie. In scurt timp, ''Sonata Lunii'' incepu sa se auda in incapere, dandu-i acesteia parca acel strop de viata care-i lipsea.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Alesandra Von Essen

Data de înscriere : 31/05/2012

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 2:56 am

• Niciodata nu se invatase sa stea calma si se pare ca nici in acea noapte nu avea sa stea in casa.Se imbraca repede si o lua spre vechiul castel, unde isi mai petrecea uneori timpul cand vroia sa fie singura.Nu se gandise nici un moment, ca s-ar putea ca sa mai fie si altcineva pe acolo.Deschise usile masive cu grija, pasind in castel si inchizandu-le in urma ei.
    La inceput nu fusese atenta, dar acea melodie cantata la pian o trezise la realitate.Cu grija si avand grija pe unde calca, ca nu cumva podeaua sa cedeze cu ea tocmai acum, se indrepta spre vechiul salon de unde se auzi melodia.
    Nu intra, doar se opri in usa, privind cu greu prin intuneric la cel de la pian.Melodia era superba, nu putea nega acest lucru, tanara fiind fascinata intr-u totul de ea.Schita un mic zambet, ramanand pe loc, intr-un fel ascunsa dupa peretele ce despartea salonul de holul principal, uitandu-se uneori la cel de la pian, doar pentru a ramane fascinata si nimic mai mult.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 3:03 am

Continua sa isi miste degetele pe clapele din fildes, melodia capand parca un aer din ce in ce mai misterios, mai fermecat. Era una dintre melodiile lui preferate si o putea canta chiar si cu ochii inchisi. Simtise de mult o noua prezenta, un miros mai aparte, dulce de om, insa ramase tacut pana ce fata se apropiase din ce in ce mai mult de el. Fara a-si lua privirea de pe clape si fara a inceta sa-si miste degetele, isi lasa in cele din urma vocea sa se faca auzita, fiind intr-o armonie perfecta cu melodia.
-De ce te ascunzi? Stiu deja ca esti acolo.
Brusc, rupse linia melodica pentru a incepe imediat o alta piesa, si anume ''Fur Elise''. Era mult mai calma si parca te atragea ca intr-un fel de vraja, usor hipnotica, menita sa o determine pe fata sa se apropie de el, sa paseasca spre necunosc, sa se uneasca cu misteriosul si sa faca parca din el.

Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 3:07 am

• Cand vorbi il recunoscuse.O data se mai intalnisera.Zambi usor, ca un copilas ce fusese prins facand o prostie si cu pasi mici, se apropie de el.
    -Nu vroiam sa te deranjez.spuse pe un ton usor copilaros.
    Melodiile cantate de el, o fascinau la propriu facand-o sa se apropie chiar daca nu ar fi vrut.Se opri langa pian, zambind si ascultandu-l cantand simtindu-se ciudat de bine, facand-o sa vrea sa ajunga sa il cunoasca pe el, era misterios era superb si ii placea cum canta.
    Din nou mintea ei mergea mai departe de cat ar fi trebuit, dar totusi era prinsa in acea vraja a melodiei, care brusc fusese schimbata, dar tinand-o acolo fascinata si aratand ca o papusa de poertelan stand pe loc.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 3:13 am

Zambise sarmant cand aceasta ajunse in sfarsit langa el, cand avusese dreptate ca era ea, simtind-o inca de cand intrase pe usa castelului. Nu se oprea din cantat, insa isi indrepta privirea spre fata, pastrandu-si zambetul, ochii lui stralucind misterios in intuneric.
-Niciodata nu o sa ma poti deranja, scumpa mea. Prezenta ta este o incantare pentru mine.
Recunoscu el, lasandu-si privirea asupra degetelor ce i se miscau incontinuu ca de pe urma lor note radiante de mister sa se faca auzite. Maestrul care a scris acea partitura a stiut ce face atunci, iar acum camera, salonul in care cei doi se aflau parca prinsese viata, mobila vrand sa danseze un vals de mult pierdut, de mult uitat.
-Spune-mi o melodie care iti place iar eu ti-o voi canta. Noaptea asta, ti-o dedic tie si frumusetii tale radiante.

Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 3:21 am

• Rosii usor de cuvintele lui, facand-o parca sa pluteasca.Se lasa putin peste pian, privindu-l zambind incet.
    -Orice vrei tu poti canta, nu am preferinte.sopti pe un ton de copilas.
    Se simtea atat de bine, in sfarsit libera intr-un fel sau altul.Nu stia cum sau cand, dar era bine pana la urma.Acea noapte era perfecta mai pe scurt.Nu isi dorea nimic mai mult decat are acum, placandu-i misterul ce il oferea tanarul.
    -Nu ma asteptam sa dau de tine aici.sopti, apropiindu-se de fereastra mare din salon.
    Totul era mai frumos acum cand melodiile cantate de el, rasunau in tot castelul.
    -Imi place sa te ascult cantand.continua, avand degetele pe pervazul rece.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 3:28 am

O urmari atent cu privirea, continuand sa cante parca mai mult din instinct, degetele sale miscandu-se din propie vointa. Cand aceasta se duse la geam, o vazu asemenea unei printese ce isi astepta cavalerul, privind in orizont dupa el. Se ridica de la pian insa, ca prin magie, melodia nu se oprise ci clapele pianului se apasau parca singure. Se apropie lent de ea, cuprinzandu-i mijlocul tandru, tragand-o spre el, luand-o la un mic vals caci melodia ce se auzea era perfecta pentru un astfel de dans. Incepuse sa valseze cu ea, privind-o seducator in ochi, inca zambind sarmant.
-Acum nu mai cant eu, insa da-mi voie sa-ti spun cat de mult ma bucur ca esti aici. Mi-ai facut noaptea mult mai speciala si ma simt ca in vechile vremuri cat stateam ore intregi intr-un astfel de salon, inconjurat de frumuseti, insa nu mai mari decat tine.

Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 3:33 am

• Se trezi intoarsa spre el si din instinct isi puse mana pe umarul sau privindu-l la randul ei in ochi, fiind total fascinata de persoana lui.Rosi usor in obraji, auzindu-i vorbele valsand impreuna cu el si zambind cum doar ea stia, intr-un mod copilaresc, dar frumos in acelasi timp.
    -Multumesc, de complimente.spuse usor aeriana.
    Era atat de fascinata incat nici nu mai stia ce se intampla in jurul ei.Totul disparuse, in afara de ei doi si acea melodie ce se auzea.Nu isi putea desprinde privirea dintra lui, tinand-o parca ca intr-o vraja.
    -De asemenea, multumesc pentru noaptea la fel de speciala.continua pe un ton calm.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 3:41 am

-Oh, inca nu-mi multumi! Noaptea abia a inceput iar eu am de gand sa te duc in trecut, pe vremea mea.
Ii dadu drumul, oprindu-se in loc, batand din pame. Brusc se facu lumina in incapere iar salonul era lipsit de praf, parand ca nou-nout, mobila aratand impecabil, luxul de odinioara fiind iarasi prezent. Acum arata ca un adevarat salon dintr-un castel impunator. Pianul continua sa cante, iar Edward continua sa o priveasca zambitor pe fata. O lua de mana, tragand-o spre el, lipind-o de pieptul acestuia in timp ce s-a aplecat spre ea, soptindu-i la ureche:
-Doar haine de matase pentru domnita mea. Vino, vreau sa iti arat ceva. Ne vom intoarce imediat aici.
Incepu sa mearga, luand-o si pe fata dupa el, fara sa-i dea drumul la mana. Urca la etaj, ducandu-se intr-o anumita camera, unde avea ''cadouri'' pregatite pentru bruneta.

Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 3:46 am

• Ramase uimita, privind in jur invartindu-se si revenind din nou cu fata spre el.Se trezi la realitate cand fusese lipita de pieptul sau zambind si rosind usor.
    Nu apuca sa spuna nimic, simtindu-i mana rece si zambind incet.
    -Nu trebuia sa faci toate astea, pentru mine.sopti usor gatuita, fiind aerina pe moment.
    Avusese totusi grija sa nu se impiedice din gresala sau ceva in genul.Nu se asteptase ca acea seara sa fie atat de perfecta, simtindu-se ca una dintre acele domnisoare din trecut.Acele rochii o fascinasera tot timpul, dar ce facuse tanarul pentru ea o facea sa se simta bine speciala chiar.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 3:56 am

Odata intrati ina cea camera, se apropie de un dulap destul de mare, de unde scoase o rochie foarte speciala, foarte frumoasa, de care Edward avusese mare grija. Nu lasase praful sa se puna pe ea, o curatase mai tot timpul, in asteptarea unei noi stapane, ce se ivise acum. Se apropie cu rochia de fata, intinzandu-i-o.
-Poftim. Imbrac-o, sunt sigur ca iti va veni mirifc. Intre timp am sa-ti aduc pantofii si bijuteriile.
Lasa rochia pe pat, intorcadu-se la cautarea acestuia caci avusese grija si de celelalte accesorii ale rochii. Vroia ca fata sa fie perfecta si fericita in seara asta, aceea rochie fiind parca croita pentru ea.

Rochia:
Spoiler:

Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:00 am

• Privi rochia, ramanand fara cuvinte.Incepu sa se dezbrace de hainele ce le purta, luand rochia pe ea si privindu-se in oglinda, mainile ii tremurau cand se chinui sa inchida fermuarul rochiei, dar nu stia de ce.Sigur de emotii.Acea seara era perfecta, nu isi putea dori nimic mai mult.Isi dadu cateva suvite din ochi, privindu-se in continuare in oglinda si zambind incet.Nu stia ce sa spuna, se simtea ciudat , bine si totul era atat de misterios incat nici nu ii venea sa creada.
    -Visez?Daca da nu vreau sa ma mai trezesc vreodata.sopti mai mult pentru ea, dar fiind constienta ca tanarul o auzise.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:06 am

Chicoti slab cand o auzise pe fata, revenind cu pantofii ce aveau la nivell degetelor o pana neagra foarte frumoasa, prinsa cu pietre pretioase. Ii puse pe pat, impreuna cu bijuteriile, apropiindu-se de fata, stand in spatele ei. O ajuta cu fermoarul, inchizandu-l mai bine, dupa care incepu sa ii aseze corsetul, strangandu-l putin cat sa vina perfect si sa se muleze pe mijlocul acesteia.
-Nu visezi. Totul este real si asa va continua sa fie.
Isi trecu degetele prin parul negru al fetei, matasos si foarte placut la atingere, intr-o fractiune de secunda aranjandu-l intr-un coc foarte frumos, ce s epotrivea cu tinuta. Se apropie de pat, luand bijuteriile, punandu-i colierul la gat, venindu-i foarte bine. Ii puse si manusile nu prea lungi, iar apoi lua pantofii, stand in fata ei, pe vine. Ii lua piciorul, incepand sa o in calte, ridicandu-se cand termina, privind-o atent.
-Minunat....

Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:10 am

• Rosi usor, simtindu-i degetele inchizandu-i fermuarul rochiei.Intorcandu-se spre oglinda, dupa ce fusese gata, privindu-se uimita.Nu ii venea sa creada ca arata asa, nu vroia sa devina narcisista, dar rochia ii venea foarte bine.Se intoarse cu fata spre el, zambindu-i dulce si privindu-l in ochi, trecandu-si degetele ce erau acoperite de manusi peste obrazul lui usor rece,continuand sa zambeasca.
    Nu stia ce sa spuna, nu isi mai gasea cuvintele ceea ce nu prea ii statea in fire.
    -E foarte frumoasa rochia.sopti.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:15 am

Dadu negativ din cap, cuprinzandu-i mana intr-a lui, sarutandu-i-o tandru ca apoi sa o priveasca seducator in ochi.
-Tu esti foarte frumoasa. O adevarata printesa si curtezana in ochii mei.
Totul era atat de special cu ea alturi iar lucrul asta devenea memorabil pentru Edward. Putin ii mai pasa de lucrurile de-afara; tot ce vroia era sa petreaca cat mai mult timp alaturi de ea.
-Sa mergem, my lady. Muzica ne asteapta.
Facu o scurta plecaciune, intinzandu-i bratul intr-un mod galant. Acum se comporta ca in vremurile vechi, cand era si el un aristocrat si isi petrecea timpul alaturi de curtezane.

Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:19 am

• Il lua usor de brat, intr-un mod stangaci.Era emotionata si nu stia de ce.Pentru ca era alaturi de el mai mult ca sigur.Zambi, acel zambet frumos si inocent care il avea mai tot timpul.Ii placea timpul cu el, nu vroia sa se termine niciodata ceea ce avea acum, sa se simta atat de bine si speciala pentru cineva si nu pentru oricine.
    Nu stia cum de era posibil, dar o atragea ca printr-o vraja si doar printr-o privire o facea sa se piarda pur si simplu.Nu ii mai pasa de lumea de afara, pentru ea nimeni si nimic nu mai exista , in afara de Edward si acel castel in care se aflau acum.Era totul atat de perfect incat tot credea ca viseaza si nu intelegea cum un vampir se putea comporta atat de..de romatic.Nu gasea alt cuvant.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:23 am

Cobora cu grija scarile, fara sa o grabeasca pe fata ca nu cumva sa se impiedice si sa cada. Oricum ar fi prins-o. Odata ajunsi in salon, pianul incepu iarasi sa cante un vals din vechile timpuri, clasic, lumina aprinzandu-se, totul revenind la cum fusese cu cateva clipe inainte sa plece. Geamurile se deschise lasand aerul rece, proaspat si placut sa intre in incapere, perdele de la geam parca dansand si ele valsul nemuritor. Se aflau acum in mijlocul salonului, stand cu fata spre fata, facand o mica reventa in fata acesteia.
-Imi acordati acest dans?
Ii zambise sarmant, intinzand mana spre ea cum trebuia facut atuinci cand invita o fata la dans, asteptandu-i calm raspunsul.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:31 am

• Privi in jurul ei, aflandu-se in mijlocul salonului si cu tanarul in fata ei.Zambi, luandu-l incet de mana.
    -Da, va acord acest dans.sopti pe un ton usor ciudat.
    Era emotionata, cu siguranta, dar vroia sa danseze cu el , mai ales in acea rochie superba data de tanar.Isi musca pe moment buzele, simtindu-se extrem de bine alaturi de el si privindu-l in ochi incercand sa nu se piarda pe moment, dar nu prea putea.
    Ochii lui o fascinau mult prea tare si o facea sa se piarda in ei.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:35 am

Cand aceasta accepta, ii cuprinse iar tandru mijlocul incepand sa valseze cu ea. O privea atent, admirandu-i frumusetea, simtind cum ceva mort din el incepea sa prinda viata, sa reinvie ca apoi sa moara iarasi in chinurile iubirii. Poate inima sa? Tot ce era posibil.
-Sti...nu am mai intalnit pe cineva atat de special ca tine si trebuie sa recunosc: in curand imi vei fura inima din piept daca nu ai facut-o deja. M-ai fascinat complet Alesandra si nimeni nu a mai reusit asta de foarte mult timp.
Rescu el in timp ce continua sa valseze cu ea si sa o priveasca seducator in ochi, sa-i zambeasca sarmant si sa incerce sa o farmece la fel cum si ea facu cu el.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:40 am

• Zambi, punandu-si degetele pe obrazul lui zambind in continuare si privindu-l in ochi.
    -Sentimentul e reciproc.sopti privindu-l in continuare in ochi.
    O fascinase si fermecase in acelasi timp, nu mai vroia sa stea departe de el, se simtea mult prea bine langa el si in siguranta ceea ce nu se mai simtea de ceva vreme.
    -Ma faci sa ma simt pseciala si in siguranta alaturi de tine.sopti privindu-l in continuare, pierzandu-se a mia oara in ochii lui.
    Continua sa valseze impreuna cu el simtindu-se ca in vremurile de demult, tanarul fiind un adevarat cavaler.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:44 am

Zambise larg cand ii auzi cuvintele, lasandu-si obrajul sprijinit in palma fetei. Ii placea sa fie atat de aproape de ea si simtea cum nu mai era in stare sa o mai lase sa plece, sa fie departe de el nici macar o clipa.
-Alesandra...poate suna total iesit din comun si deloc politicos din partea mea insa...vreau sa te muti cu mine. Locuieste cu mine si am sa ma asigur ca nimeni si nimic nu iti va mai face vre-un rau si ca vei fi fericita. Vreau sa te fac fericita si sa fiu si eu fericit alaturi de tine, sa-mi impart viata cu cineva special, cum esti tu.
Vorbi cu pasiune chiar dorind acel lucru din adancul sufletului sau. Vroia sa se trezeasca in fiecare dimineata alaturi de ea, sa isi petreaca fiecare clipa alaturi de ea, sa fie iubit si alintat de catre fata si sa ii arate ce insemna viata alaturi de el.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:49 am

• Ramase uimita de cererea lui, dar nu avea cum sa il refuze.
    -Vreau sa locuiesc cu tine.sopti intr-un final privindu-l in ochi.Sunt deja fericita alaturi de tine.continua.
    Spunea adevarul.Era fericita, cu el si ii va placea sa se trezeasca in fiecare dimineata zambind pentru prma data atat de mult, trecutul ei nefiind unul prea roz, dar nu vroia sa vorbeasca despre toate astea, desi pana la urma tanarul va intreba nu? De trecutul ei, dar avea sa ii spuna la momentul potrivit, nu vroia sa strice acea seara si nici nu vroia sa lase pe cineva sa ii strice seara.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:53 am

Simtea o fericire indescriptibila in suflet, ce parca il purta spre Rai. O cuprinse in brate, ridicand-o de la podea, facand cateva piruete cu ea in brate. O puse jos insa o tinea lipita de pieptul ei, privind-o in ochi, proprii ochi stralucindu-i de fericire. Isi apropie chipul de-ai ei pana ce buzele lor facura contact, astfel formandu-se un sarut tandru dar foarte pasional. Gustul dulce al fetei il cuprinde imediat, facandu-l parca deja dependent de acesta. Rupse sarutul in cele din urma, muscandu-si buza inferioara, zambind larg.
-Nici nu sti cat de fericit m-ai putut face Alesandra. Te iubesc.
Spuse in cele din urma fiind exact ceea ce simtea si nu avea de ce sa o ascunda. Vroia sa o stie si ea foarte bine si restul lumii, fiind in stare chiar sa tipe.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 4:56 am

• Cand o ridica in brate, isi puse mainile pe dupa gatul sau razand fericita si zambind apoi simtind din nou podeaua sub picioarele ei.Cam asta era tot ce conta acum.
    Ii raspunse la sarut, simtindu-si inima batand cu putere cand o saruta, dar nu isi orea nimic mai mult.Avea mana pe obrazul lui, privindu-l in ochi.
    -Si eu te iubesc Edward.sopti la randul ei fiind extrem de fericita.
    Era bine si fericita alaturi de el, facand-o sa zambeasca mai tot timpul si sa se simta din nou ca o copila, ce era deobicei, dar asta era firea ei.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Sam Iun 02, 2012 6:45 am

Ii zambi larg, incepand sa valzese cu ea, insa pentru scurt timp caci melodia se terminase. Acum ca fata avea sa locuiasca cu el, aveau multe de facut: ea trebuia sa isi faca bagajele, sa isi aduca lucrurile la el, el trebuia sa pregateasca camera cea mare caci actuala era mult prea mica pentru amandoi. Trebuiau sa mearga la cumparaturi caci ea era om si avea nevoie de mult mai multe lucruri ca Edward, insa nici vorba sa-l deranjeze acest lucru. Avea sa ii faca oricum toate poftele posibile.
-Va trebui sa mergem la tine sa iti strangi lucrurile. Te voi ajuta si eu, desigur sau daca vrei, iti voi cumpara eu haine noi. dar ce vorbesc, normal ca iti voi cumpara fie ca vrei, fie ca nu.
Ii facu scurt cu ochiul, zambindu-i fermecator.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   

Sus In jos

Tears from my darkness
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Morganville :: Out of city :: Castelul bantuit-
Mergi direct la: