Morganville

Real RPG

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Tears from my darkness

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Edward Miller

Data de înscriere : 01/06/2012

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 10, 2012 1:56 am

O lua de mana si o conduse pana la masina unde ii deschise portiera. Odata intrata, inchise usa si urca si urca si el in masina, plecand in viteza din locul acela groaznic. Nici nu intelegea cum de reusise fata sa indure atatea lucruri groaznice venite din parea barbatului. El, cu siguranta nu ar fi putut rezista fara sa faca un lucru ce l-ar fi regretat. Oricum, lasand acele lucruri de-oparte, se indrepta spre mall-ul din centrul orasului. Avea de gand sa ii cumpere haine noi fetei ca sa o inveleseasca sau sa ii cumpere absolut ce vroia ea, indiferent de pret, chiar nu era important. Opri in fata mall-ului, privindu-l zambitor.
-Vezi cladirea aia? Acum o sa intram in ea si vreau sa-mi ceri sa-ti cumpar orice lucru pe care ti-ai pus ochii, indiferent de pret. Daca nu vei face asta, am sa ma supar, sa sti.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Alesandra Von Essen

Data de înscriere : 31/05/2012

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 10, 2012 2:05 am

• Chicoti inet, privind mall-ul.Nu vroia sa il lase pe el sa plateasca tot, dar se pare ca nu avea incotro, decat sa accepte oferta lui, care mai degraba suna a santaj.Nici nu vroia sa se supere pe ea, asa ca avea sa faca niste cumparaturi pana la urma.
    -Stii sa santajesti pe cineva nu gluma.spuse chicotind si scotand limba la el.
    Habar nu avea ce va cumpara, dar trebuia sa isi cumpere cate ceva pana la urma nu?Ehh avea sa se descurce si sa vada ce sa cumpere orice ar fi, asta este.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 10, 2012 2:09 am

-Posibil insa nu inteleg de ce ai refuza. Am bani incat nu am ce face cu ei si mereu mi-am dorit sa ii cheltui pe iubita mea frumoasa. Vreau sa-ti cumpar tot ce nu ai avut vre-odata, tot la ce ai ravnit. Vreau sa te rasfat cu haine fine si scumpe, cu bijuterii, parfumuri, cu tot ce e mai bun. Acum haide, ca oricum daca tu nu vei vrea eu tot am sa-ti cumpar.
Chicoti amuzat si cobora din masina. Ii deschise portiera si o ajuta si pe ea sa coboare, dupa care intrara impreuna in mall, privind atent in jur. Erau multe magazine ce furau ochii oricarei fete, asa ca nu isi facea deloc griji; pana la urma Alesandra va ceda in fata tentatiei si a intuitiei feminine.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 10, 2012 2:18 am

• -Esti incredibil stiai? spuse razand incet si luandu-l de mana.
    Se uita in stanga si in dreapta si habar nu avea de unde sa inceapa acum.Pana la urma cedase la tot, si isi va cumpara cateceva, desi nu vroia foarte multe, tot nu avea cum sa refuze oferta lui Edward.
    Il trase dupa ea, spre primul magazin ce ii facuse cu ochiul care era un magazin de lenjerie se pare.
    -Ok, ai castigat, voi face cumparaturi.spuse scotand limba la el.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 10, 2012 2:22 am

Incepu sa rada cand o auzi caci Ed stia mai bine ca o femeie nu putea rezista cumparaturilor atunci cand se afla intr-un asemenea loc. Se lasa tras de ea, observand tematica magazinului, ranjind larg. Ii placea foarte mult locul asta caci, mereu il starnea si stia ca iubita lui avea sa isi aleaga lenjerii foarte sexy doar pentru el. Intra inauntru, privind in jur, salutand politicos vanzatoarele ce ramasesera cu gura cascata cand il vazusera. Le ignora caci pentru el doar Alesandra era importanta.
-Deci, scumpo, cu ce incepi?
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 10, 2012 2:28 am

• -Hmm, cu de toate.spuse razand incet.
    Habar nu avea de unde sa inceapa, dar trebuia sa o faca de undeva.Pentru inceput, se multumi doar sa il sarute, apoi sa se uite printre lenjerii si alesese una rosie, cu dentala neagra si bikinii, era foarte sexy dupa parerea ei, dar vroia si parerea iubitului ei.
    -Ce zici iubire? intreba curioasa, privindu-l zambind dulce si inocenta.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 10, 2012 4:27 am

Ii raspunse la sarut dupa care se aseza pe fotoliul din apropierea cabinelor de proba, stand comod in el, privind zambitor spre iubita sa in timp ce vanzatoarele nu isi puteau lua ochii de la el. Fata clar avea gusturi in materie de lenjerie, placandu-i ceea ce a ales.
-Arata foarte bine insa alege mai multe si probeaza-le. Vreau sa vad cum iti sta cu ele.
Mai mult vroia sa le oftice pe vanzatoare caci le auzise spunand ca era imposibil ca el sa o aiba pe bruneta drept iubita, ca nu avea cine stie ce forme insa se inselau, si vroia sa le arate cat de sexy putea Alesandra sa fie si ce forme apetisante avea aceasta.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 10, 2012 4:35 am

• Scoase limba la acesta, alegand inca vreo patru lenjerii si intra in cabina.Isi dadu hainele jos, si lenjeria ce o avea in acel moment, luand pe ea cea rosie, ce io aratase prima data lui Edward.Dadu acea draperie sau ce o fi la o parte, privindu-si iubitul zambind si asteptandu-i parerea.
    Ei, una ii placea cum ii statea.
    -Deci ce zici? intreba curioasa, stand in fata lui si privindu-l in ochi, zambind dulce si inocenta.
    In acea lenjerie numai incoenta nu putea fi, dar acesta era un alt detaliu.

Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 10, 2012 4:42 am

Ranji larg cand o vazu pe fata, chicotind amuzat in sinea lui cand auzi cuvintele de mirare ale celor doua vanzatoare. Asa era, iubita lui avea formele unui model iar el era norocos ca erau numai ale lui.
-Arati minunat scumpo. Iti sta foarte bine in acea culoare si te avantajeaza foarte mult. Esti extrem de sexy in ea.
Ii facu cu ochiul si se ridica de pe fotoliu, apropiindu-se de ea.
-Acum, sa vedem si restul. Da-mi voie sa te ajut cu sutienul, inchizatorile noi sunt o bataie de cap, nu?
Scornise el o scuza pentru a putea intra cu fata in cabina, fara a fi apoi deranjati. Plus, vanzatoarele se ocupau acum de noi cliente asa ca uitase o clipa de ei. O prinse pe fata de mijloc si intra cu ea in cabina, tragand draperia. O lipi de el, ranjind larg, avand ganduri foarte perverse acum.
-Mmmm...inca putin si cele doua ar fi vazut umflatura din pantalonii mei.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 10, 2012 4:49 am

• Incepu sa rada, intrand cu el in cabina si trezindu-se apoi lipita de el.Isi puse mainile pe dupa gatul sau, zambind dulce si privindu-l in ochi.
    -Mersii de complimente apropo.spuse razand.
    Il saruta, fara sa mai stea putin pe ganduri.Spre norocul lor, cabina era destul de incapatatoare si se lipi mai mult de Edward, simtindu-si sanii presati de pieptul acestuia, dar era o senzatie frumoasa, ii placea sa il simta atat de aproape.
    Il musca usor de buza, trecandu-si apoi limba peste locul muscat si cautandu-i limba pentru a se juca cu ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   

Sus In jos

Tears from my darkness
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Morganville :: Out of city :: Castelul bantuit-
Mergi direct la: