Morganville

Real RPG

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Tears from my darkness

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Edward Miller

Data de înscriere : 01/06/2012

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 03, 2012 3:35 am

Zambi larg cand aceasta adormi atat de repede, chicotind scurt. Era atat de inocenta, copilaroasa si nu putea sa creada cat de mult o iubea deja. O privea atent si dragastos cum dormea, netezindu-i tandru parul. Ii placea sa faca asta, sa ii ofere fetei sentimentul de siguranta si iubire pe care, poate, nu-l mai avuse de mult timp, cu un asemenea tata. Avea sa se ocupe de el si maine. Un vampir avea multe talente ascunse, de care fata nici macar nu banuia iar problema cu tatal sau avea sa se rezolve imediat. Isi inchise si el ochii, asteptand sa adoarma caci nu mai dormise de zile intregi si trebuia si el sa-si refaca putin puterile. Nu avea sa doarma mult, oricum, maxim 3-4 ore cu siguranta, insa si astea erau bune, chiar foarte bune, mai ales ca o avea pe Alesandra langa el.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Alesandra Von Essen

Data de înscriere : 31/05/2012

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 03, 2012 3:40 am

• Avea un somn atat de linistit, dar ii simtea fiecare atingere ceea ce o facea sa se simta mult mai bine.Nu se mai gandea la nimic, nu ii pasa ce se va intampla maine, chiar daca va iesi cu scandal cu tatal ei, nu ii va pasa de nimic.Ii era bine acum, putea sa se simta libera si sa il iubeasca pe Edward cu adevarat, era ceva mirific cat de mult il iubea, dar ii placea.Nu regreta nimic din ce se intamplase pana acum si avea sa fie bine si mai incolo.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 03, 2012 3:48 am

Orele treceau foarte repede iar somnul lui Ed incepuse sa se risipeasca, si se trezi. Isi deschise lent ochii, privind in jur, apoi la fata din bratele lui, zambind imediat fericit. Ea era inca aici, inca dormea in bratele lui si inima crescuse parca si mai mult in pieptul lui. Ii saruta parul, muscandu-si apoi buza inferioara, netezindu-i iarasi parul usor, caci nu vroia sa o trezeasca. Ii placea sa o priveasca dormind. Era atat de linistita si de frumoasa incat ar fi fost in stare sa tipe de fericire. Avusese noroc ca aceasta se indragostise de el si ca avea o asemenea iubita. Cu siguranta toti il vor invidia, si nu-i condamna,
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 03, 2012 3:59 am

• Se cuibari mai mult in bratele lui, soptindu-i numele continuand sa doarma.Era mult prea obosita ca sa se trezeasca in acel moment, asa ca prefera sa mai doarma putin.Isi ascunse chipul in pieptul sau si continua sa doarma linistita cu acel zambet inocent pe buze.
    Nu mai dormi mult, cateva ore apoi incepu incet incet sa se trezeasca, desi nu prea vroia.Isi ridica putin chipul, cat sa il poata privi si zambi somnoroasa.
    -Neata.sopti cascand incet si ducandu-si mana la gura.
    Dormise destul de mult, deoarece se simtea bine acum, nu mai ii era somn chiar deloc.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 03, 2012 4:10 am

Chicoti amuzat cand fata isi ascunse chipul, continuand sa o priveasca atent, pana ce aceasta s-a trezit. Zambea larg si dulce, sarutand-o pe varful nasului dupa ce aceasta casca.
-Buna dimineata printeso. Cum ai dormit?
Intreba ca sa se asigure ca dormise bine. Desi patul fusese cam mic, totul avea sa se schimbe cand Ed va pregati camera cea mare. Isi duse mana pe obrazul fin al acesteia, mangaindu-l tandrul in timp ce ii zambea larg si ii admira chipul frumos, lipsit de orice impuritate. Inca se simtea foarte norocos ca ea era alaturi de el, ca ii era iubita si abia astepta sa incepaa o noua zi alaturi de ea
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Dum Iun 03, 2012 4:16 am

• Chicoti incet cand o saruta pe varful nasului, privindu-l atent in ochi si punandu-si mana peste mana lui zambindu-i dulce.
    -Da, am dormit foarte bine iubire.sopti privindu-l in ochi.
    Chiar dormise bine, deoarece era in bratele lui , nu ii pasa unde se afla cat timp era cu el.Inca era aodrmita, dar avea o fata atat de inocenta pana ce se trezea de-a binelea.Trebuia sa mearga azi pe la ea, dar nu mai ii era frica de ce avea sa se intample pana la urma, totul era bine si asta conta.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Lun Iun 04, 2012 1:39 am

Zambi larg cand o auzi, bucuros ca aceasta dormise bine si ca acum era odihnita si pregatita pentru treburile ce le aveau azi. O saruta scurt pe buze, privind-o dragastos in ochi.
-Avem multa treaba azi asa ca mai bine am incepe. Daca vrei sa faci un dus am sa-ti pregatesc baia si apoi am sa-ti pregatesc si micul-de-jun.
Chiar daca el se hranea cu sange, stia sa gateasca, si chiar ca un adevarat chef. De ce, nici el nu stia. Poate pentru ca ii placuse meseria aceasta, o adevarata arta cum o numea el, iar acum aceea pasiune se dovedise a fi foarte folositoare caci iubita lui era om.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Lun Iun 04, 2012 1:45 am

• Zambi dulce, raspunzandu-i la sarut si privindu-l.
    -Doar un dus vreau sa fac , nu mi-e foame.spuse cuibarindu-se din nou la pieptul lui.
    Statea atat de bine in bratele lui incat nici nu vroia sa se mai ridice,dar stia ca odata si o data tot trebuia sa se ridice, mai ales ca dupa spusele lui Edward aveau multe de facut, plus ca ea trebuia sa treaca pe acasa.
    -Dar mai vreau sa stau cinci minute..te roog.spuse cu o fata inocenta privindu-l ca un copil mic.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Lun Iun 04, 2012 1:54 am

Chicoti amuzat cand o auzi pe fata, dand afirmativ din cap, strangand-o tandru in bratele sale. Nu putea sa ii spuna nu, l-ar fi durut mult prea tare. Doar ea era printesa lui, nu?
-Bine, frumoaso. 5 minute in plus nu strica nimanui insa tot va trebui sa mananci. Micul-de-jun este cea mai importanta masa a zilei iar tu ai nevoie de energie si o dieta echilibrata.
Si el era incapatanat cand venea vorba de sanatatea Alesandrei. Nici nu era de mirare, doar o iubea si vroia sa o stie sanatoasa si fericita. In plus, dupa ce va avea sa guste din mancarea lui, cu siguranta isi va schimba parerea.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Lun Iun 04, 2012 1:58 am

• Scoase limba la el nemultumita de faptul ca trebuia neaparat sa manance, dar lasa dupa el , deoarece il iubea si el lasa dupa ea.
    -Oook,voi manca.spuse zambind dulce si sarutandu-i usor gatul.
    Statea cu mana pe pieptul sau si zambea fericita.Se simtea atat de bine, era totul atat de bine, si totusi inca credea ca mai viseaza, dar nu avea cum totul era real si iubea mai nou realitate, deoarece facea parte din ea Edward.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Lun Iun 04, 2012 2:03 am

Zambi victorios cand fata acceptase sa manance, bucurandu-se ca intelesese ca el nu ii vroia raul, nu vroia sa o indoape, ci vroia sa se asigure ca stomacul ei nu va pati nici o trauma. Ranji larg cand isi simti gatul sarutat, oftand adanc in sinea lui de fericire ca avea o astfel de fiinta langa el. Isi cobora mainile pe sezutul ei, apucandu-l bine, intorcandu-se pe spate, astfel fata stand acum deasupra lui. O privea atent, inca ranjitor, simtindu-i fundul pe mandria lui usor intarita datorita problemii de dimineata pe care fiecare barbat o avea.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Lun Iun 04, 2012 2:22 am

Chicoti incet, trezindu-se deasupra lui si continuand sa il sarute pe gat muscandu-l doar putin, trecandu-si limba peste locul muscat zambind inocenta si privindu-l apoi in ochi.
- Iubesc diminetile. Ii sopti la ureche.
Unghile ei se plimbau pe pieptul tare a tanarului si nu putu sa nu zambeasca .Ii era imposibil sa nu zambeasca cand totul era atat de bine.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Lun Iun 04, 2012 5:10 am

Isi musca lasciv buza inferioara, ranjind apoi larg caci ceea ce ii facea fata era foarte placut si il excita. O privea atent, inca pastrandu-si ranjetul, tinandu-si mainile pe sezutul ei, strangand usor din el.
-Si eu le iubesc cand tu esti aici, frumoaso.
ASa vroia sa se trezeasca in fiecare zi; alaturi de ea, sa ii insenineze dimineata cu frumosul ei zambet. Nu vroia sa o vada niciodata plangand, sau suparata. Vroia sa o faca cea mai fericita fiinta din intreaga planeta. Avea sa o alinte, sa-i faca toate poftele, sa o plimbe pe unde vroia ea, sa o tina numai in puf si in lux.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Lun Iun 04, 2012 6:14 am

Chicoti incet, muscandu-l de gat si privindu-l calma in ochi usor jucausa.Se simtea enorm de bine.Habar nu avea cum de era posibil sa se simta asa bine, dar nu mai ii pasa de nimic in afara de el.
Il saruta dulce pe buze, muscandu-l usor de buza inferioara si continuand sa isi plimbe unghile pe pieptul sau, coborand spre abdomen.Nu se putea abtine sa nu ii faca ceva, era uneori mult prea copilaroasa.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mar Iun 05, 2012 3:19 am

O privea atent, placandu-i aceea privire jucausa a fetei. Era atat de inocenta si copilaroasa, exact genul de fata pe care el o cautase atata timp. Ii raspunse la sarut, ranjind larg in sinea lui cand aceasta ii musca usor buza inferioara, lasand-o sa ii faca tot ce dorea. Isi strecura mainile in indispensabilii ei, masandu-i intr-un mod placut si excitant sezutul, dorind sa se joace si el cu ea, nu numai fata cu acesta. Cele cinci minute trecura de mult insa nici ca ii mai pasa acum. Avea sa mai stea ceva timp in pat, apoi aveau sa se ridice si sa treaca la treaba. Nu era nici o graba momentan, plus ca nu era chiar atat de tarziu.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mar Iun 05, 2012 3:27 am

Zambi dulce, strecurandu-si limba printre buzele lui unghile ei zgariindu-i incet abdomenul,zambind in coltul gurii.Ii simtea mainile reci, dar nu o deranja, din contra ii placea atingerea lui rece.
Se departa de el dupa cateva clipe zambindu-i dulce.
-Te iubesc.sopti privindu-l in ochi, sarutandu-i din nou gatul incet. Trecandu-si uneori limba peste locurile in care il musca.

ooc : o sa postez mai greu ca mai stau pana la 3 la scoala.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mar Iun 05, 2012 3:34 am

ooc: Ok, nu iti face griji.

Isi desprinse buzele ca sa-i faca fetei mai mult loc, inchizandu-si lent ochii caci adora gustul dulce al acesteia. Isi musca usor buza inferioara cand sarutul lua sfarsit, zambind larg si fericit. Acele cuvinte pentru el insemnau totul si era foarte norocos sa le auda din gura fetei.
-Si eu te iubesc, foarte mult.
Ii facu scurt cu ochiul, coborandu-si o mana la mandria ei, penetrand-o incet cu un deget. Incepu sa-l miste intr-un mod foarte excitant, dornic sa ii vada expresia chipului fetei cand facea asta.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mar Iun 05, 2012 3:39 am

-Ahhh.sopti fara sa vrea cand tanarul o penetra.
Zambi dulce, muscandu-l de gat, destul incat sa ii lase o urma rosie, zambindu-i dulce si inocenta ca un copil mic, care nu facea nimic rau.
Isi baga putin unghile in abdomenului lui, din pura placere.Iubea diminetile mai nou, doar era cu el, si nu vroia nimic mai mult decat avea deja.Doar pe el il vroia si nu ii pasa de nimic altceva.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mar Iun 05, 2012 3:47 am

Ranji groaznic de larg aceasta il musca de gat, stiind ca acolo avea sa ramana un semn, mai ales ca era foarte alb. Insa ii placea asta caci asa lumea va sti ca era luat de catre fata si se va mandri ca are o asemenea frumusete drept iubita. Mai baga un deget in ea, incepand sa le miste pe rand, apoi pe amandoua odata, destul de reped,e mandria lui incepand sa se intareasca si mai mult, lucru cu siguranta simtit si de catre Alesandra, ma ailes ca ea statea pe locul ala. O privea atent, muscandu-si buza inferioara caci ii placea ce vedea.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mar Iun 05, 2012 3:56 am

Dupa acel ranjet, isi dadu seama cat de mult ii convenea ca gemea doar din cauza lui.Nu avea ce comenta, faptul cum se simtea era cel mai bine .Isi baga unghile in abdomenul lui, lasandu-i urme.Iubea sa ii lase semne, habar nu avea de ce, dar nu putea sa nu lase semne, altfel nu era ea.
il saruta din nou, dulce si inocenta , ducandu-si mana la mandria lui schitand un mic zambet.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mier Iun 06, 2012 12:32 pm

Ii raspunse la zambet, simtind unde i se ducea mana, ranjind si mai larg. Isi trecu limba peste buze, privind-o patrunzator in ochi in timp ce continua sa isi miste degetele in aceasta. Se parea ca nu era singurul care avea chef de asa ceva insa nu aveau destul timp ca sa faca un act intreg, insa putina tachineala nu avea sa strice, cateva minute in plus.
-Hmmm...sti ca nu avem timp acum pentru asta si ca trebuie sa ne apucam in curand de treaba, nu? Insa...iti promit ca...mai incolo...o sa iti dedic tot timpul meu liber numai tie.
Spuse ultima fraza pe un ton foarte seducator, amplificandu-si accentul de italian.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mier Iun 06, 2012 12:40 pm

Chicoti incet auzindu-l, placandu-i accentul lui italian foarte mult.Zambi dulce, muscandu-si buzele si privindu-l in ochi.
-Iubitule, ai cam stricat momentu stii? spuse soptit si continui sa isi plimbe degetele pe mandria lui, nu se putea abtine sa nu comenteze sau sa nu faca ceva era mult prea incapatanata, si uneori nebuna , acesta fiind unul dintre acele momente cand nu se putea abtine chiar deloc.
Il saruta din nou, dulce si muscandu-l de buza, trecandu-si limba peste locul muscat si lasandu-se ceva mai mult peste el.
Stia ca totusi trebuia sa se opreasca , sa mearga sa faca dus si apoi sa mearga pe la fosta casa sa isi ia hainele, dar nu vroia sa se opreasca tocmai acum.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mier Iun 06, 2012 12:54 pm

Stia acest lucru foarte bine insa nu avea incotro. Erau multe de facut: mers acasa la ea, la cumparaturi, aranjat camera, pregatit mancare si multe altele iar timpul era scurt. Ii raspunse totusi la sarut, muscandu-si apoi buza inferioara, ranjind larg. Cineva trebuia sa opreasca aceste lucruri acum, insa cine? El nu prea er ain stare, mai ales ca mandria lui incepuse sa se simta. Totusi, printr-o forta supra-vampireasca, se ridica in sezut, rretragandu-si mana, dand negativ din cap.
-Mai incolo scumpa mea, promit. Acum haide, e timpul sa faci dus iar eu sa iti pregatesc mancarea.
O saruta scurt ca apoi sa se ridice cu ea si sa o lase sa se sprijine in propriile picioare, ducandu-se sa ii pregateasca baia.
Sus In jos
Alesandra Von Essen

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mier Iun 06, 2012 1:00 pm

Scoase limba la el ca un copil mic, luandu-si hainele si asteptand ca tanarul sa ii pregateasca baia.Avea sa fie o zi lunga, dar nu o va deranja, cat timp va fi cu Edward, asta era tot ce conta pentru ea.
Isi lasa hainele pe pat, stand in fata oglinzii acum si analizandu-se.Nu prea intelegea ce vedea tanarul la ea, deoarece era normala, nu avea chiar nimic special.
Isi aranja parul ciufulit , si continuand sa se priveasca, avand tricoul lui pe jumatate ridicat lasandu-si lenjeria la iveala.
Sus In jos
Edward Miller

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   Mier Iun 06, 2012 1:10 pm

Nu dura mult si termina sa ii aranjeze baia, avand grija sa ii ofere cel mai bun spumant cu aromaterapie si cel mai fin capot de matase, adus tocmai din China pentru o astfel de ocazie. Desi nimeni nu-l purtase vre-odata, el tot il avea caci ceva ii spuse ca va fi de folos candva, si avusese dreptate. Se intoarse in camera, privind-o cu atentie pe fata, zambind larg si mandru.
-Nu te mai uita ca oricum toti stim ca esti minunata. Baia este gata, poti sa te duci. Eu am sa ma duc acum s aiti pregatesc micul-de-jun.
Ii facu scurt cu ochiul, disparand in bucatarie unde se si apucase de treaba.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tears from my darkness   

Sus In jos

Tears from my darkness
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Morganville :: Out of city :: Castelul bantuit-
Mergi direct la: