Morganville

Real RPG

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Tell me what's in your mind?

In jos 
AutorMesaj
Sébastien Chace

Data de înscriere : 01/06/2012

MesajSubiect: Tell me what's in your mind?   Vin Iun 01, 2012 2:37 pm

Aproape ca se suna si el ,era dat disparut ,mai exact chiuli ,era talentat in asta ,meeu facea aceste lucruri ,si spre surpinderea sa nu era nici o fata in baie ,deobicei era urmarit de ele ,mai bine asa ,se aseza pe o toaleta inchizand usa ,si scotand telefonul ,era poate un prost ca se ascunse in baie la fete ,daca se ascunde la barbati in baie avea sa fie prins ,si nu vroia sa se trezeasca cu o detentie sau cine stie cate amenintari.Oricum erau orele in desfasurare deci nu avea cine sa vina ,doar poate elevele care chiuleau si nu aveau chef de ore ,dar tipele de aici nu preau genul acela de femei ,era ok pentru el .Se aseza picior peste picior ,citind mesajele ,erau de la ea ,inca il mai urmarea ,deci ea era scalva lui ,pacat ca el acum o vedea cu ochi rai.
Nu se lasa niciodata ,vroia sa fie ea cea care domina ,detasta sa fi dominat mai ales de o femei ,isi trecu limba peste buzele sale sangeri .Macar sa vorbeasca si el cu cineva daca nu avea ce face ,nu sa vorbesca sa minta ,oricum tipa era deja prinsa in capcana lui ,deci nu era nici o problema daca se juca un pic cu ea.
-Sa o pun sa imi dovedeasca cat de mult ma vrea sau sa o hm...avea prostul obicei sa gandeasca cu voce tare, deseori intrand in conflicte.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Baek MinAh

Data de înscriere : 02/06/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Tell me what's in your mind?   Sam Iun 02, 2012 7:25 am

Intr-un moment de plictiseala ridic mana si cer profesorului voie la baie . Era foarte plictisitor mai ales ca stia lectia pe derost . Intra in baie , se duse la oglinda si incepu sa-si aranjeze parul dupa cateva secunde auzi o voce de baiat intr-una din toalete. Ceea ce i se parea ciudat , nu gresise baia deci insemna ca acolo era un baiat care in primul rand nu avea ce sa caute acolo si in al doilea rand ar fi trebuit sa fie la ore.
- Hei ! strig eu . Nu crezi ca ai gresit baia ?

Oamenii ar trebui sa invete sa respecte regulile . Eu nu ma duc in baia lor deci nici ei n-au ce cauta in a noastra .
Sus In jos
Sébastien Chace

Data de înscriere : 01/06/2012

MesajSubiect: Re: Tell me what's in your mind?   Lun Iun 18, 2012 8:44 am

Pff cine a zis ca nu avea voie in ce baie vroia el ,si tinerica fata ar face un bine sa nu mai isi foloseasca gyra ca totusi vorbea deageaba ,isi dadu firele de par care ii cazu peste obraz ,deschizand usa ,ajungand in spatele tinerei ,aruncand o privire asupra trupului sau ,ranjind satisfacut ,ehh era vina ei ca venise la o ora atata de nepotrivita ,si mai ales in acele haine ,plus ca era intr-o institutie ,deci era unfiroma ei dupa cum observa el ,nu se supara deloc ,sa se joace cu ea un pic ,macar pana ce vine pauza ca este agasant doar sa stea in acesta toaleta si sa nu faca nimic.Punandu-i mainile la ochi ,si suflandu-i usor in par ,spera doar sa nu se sperie si sa faca vreun atac de cord sau cine stie ce .Telefonul lui era deja ..... ei bine plutea .... pe undeva ,isi putea lua altul oricum ,nu se stresa mai deloc.Vazandu-se vizibil in oglinda reflectia celor doi ,pai cam asa statea treaba ,nici o fata nu trebuia sa vina in baie cat era el aici ,si ea saraca doar gresise ,ehhh asta era viata nu putea sa faca el nimci ,ea era vinovata ca intrase si ca il ispitise.
-Eu! nu gresesc niciodata Babe.spunand pe un ton satisfacut in acelasi tin destul de puternic auzindu'se cuvintele rostite de el ,dand un aer de superioritate.
Sus In jos
Baek MinAh

Data de înscriere : 02/06/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Tell me what's in your mind?   Lun Iun 18, 2012 9:04 am

Baiatul venise in spatele ei si ii acoperii ochii cu mainile lui , ceea ce nui placea deloc iar cand ii sufla in par , un fior rece o trecea pe spate .Ea dadu imediat mainile lui laoparte de la ochii ei si uitandu-se un pic suparata la el ii zise :
- E, uite ca de data asta ai grasit , baia baietilor e alaturi , du-te acolo .
Apoi se uita in oglinda si isi aranza parul dupa ce ca era ciufulita fiindca adormise la ora trecuta el ii mai punea si mainile la ochi ca sai strice machiajul , eee . Si dupa ce ca profesorul era plictisitor , un tip cu tupeu era tot cei lipsea .Cerea prea mult daca vroia sa fie un pic singura ca sa treaca si ora aceea si apoi sa se faca nevazuta ?!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tell me what's in your mind?   

Sus In jos

Tell me what's in your mind?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Morganville :: Texas Prairie University :: Bai-
Mergi direct la: