Morganville

Real RPG

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Come and drink the posion

In jos 
AutorMesaj
Logan Restwhile

Data de înscriere : 05/06/2012

MesajSubiect: Come and drink the posion    Mar Iun 05, 2012 9:41 am

• - Nu'mi spuneţi, don' director, mă iubiţi! rostii ironic Logan, cât se trântea pe un scaun mare în faţa bătrânului om.
    Acesta se uită la el, săgetându-l din priviri. Era a cincea oară astăzi când Logan a ajuns acolo. Cu o mişcare bruscă, tânărul simţii atingerea uşoară a mâinii aspre a omului care l-a făcut, de fapt, să vină în ghena asta. Se uită la el cu un zâmbet pe buze, apoi se ridică şi se duce spre uşă. Secretara se uita la ei şocată. Fără cuvinte, cei doi comunicau. Îşi citeau ura unul faţă de celălalt în ochi, nu aveau nevoie să o exprime. Surâde uşor, apoi pleacă, scoţând din buzunarul hanoracului pachetul de ţigări.
    - Nu sunt destul de mare să fumez, huh? Dacă ai ştii tu... gândi el, păşin uşor spre prima sală de clasă de lângă birou, sala ei de clasă.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Oh Hyun-Ae

Data de înscriere : 05/06/2012

MesajSubiect: Re: Come and drink the posion    Mar Iun 05, 2012 10:34 am

• Îşi dă ochii peste cap privind plictisită către colega din faţa ei care nu ştia decât să îşi bată capul cu lucrarea aia nenorocită de la matematică, de ora trecută.
    -Yo! zice făcând o faţă scârbită către ea. Ia un creion de pe banca aruncându'i'l fix în cap când încă stătea cu spatele. Numai mă plictisi atâta că îmi faci greaţă! zice dându'se jos de pe bancă începând să mestece mai rapid guma din gura ei mai mult într'un sistem nervos. Iese din clasă, însă se întoarce când aude fluieratul unui idiot.
    -Chang, jur că dacă mă mai fluieri odată, guma din gura mea va fi la tine în păr! zice dându'şi ochii teatral peste cap. Se rezeamă de pragul uşi privind pe holurii, văzându'l pe nimeni altu decât pe prinţul ei de pe calul alb.
    -Awci iubiţel, iaraşi fumezi?! Fără mine? zice zâmbind uşor pervers, aşteptând să ajungă în faţa ei.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Come and drink the posion
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Morganville :: Texas Prairie University :: Biroul directorului-
Mergi direct la: