Morganville

Real RPG

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Come little children

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Charles Rosser

Data de înscriere : 05/06/2012

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 1:23 am

Se uita la fata, se uita la rau, se gandea la ora tarzie si dupa se uita la hainele lui. Ofta si isi dadu harocul jos cu maieu cu tot, lasand la iveala muschii de pe brate, abdomen si spate si continua cu adidasii. Aranja frumos hainele unele peste altele si sari de doua ori in sus ca de incalzire.
-Dupa tine ii spuse zambindu-i diavoleste chicotind malefic din gat.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Roselyn Von. Silver

Data de înscriere : 01/06/2012
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 1:54 am

Il privi cum se dezbgaca, incercand sa nu saliveze putin, apoi rase incet. Isi da maieul jos, lasat da vede sutienul si coprul ei dragut, blugii si bascheti, se intinde putin de spate apoi sare in apa. Bine inteles ca apa era rece dar, pe ea n-o deranja.
Revine la suprafata dupa putin timp, simtind cu parul i se lipeste de umeri, si-l priveste amuzata pe Charles.
Apa e perfecta, n-am ce zice.spune razand.Si eu care crede-am ca o sa ma faci nebuna si ca n-o sa vrei sa sari in apa cu mine.termina ea de spus inca razand.
Sus In jos
Charles Rosser

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 2:08 am

Ramasese putin prostit la corpul ei, dar se trezi cand ingerasul de pe umarul drept ii dadu una. O urmari cand sari in apa si cum inota pe sub apa. Chicoti, facu trei pasi in spate si isi lua avand prinzandu-si picioarele cu mainile. Il lua un frison mic pe sira spinarii.
-E buna, dar e gheata cand intri. Se lasa pe spate si inota lenes dand numai din picioare.
-Cat poti sa-ti tii respiratia sub apa? Spera sa nu spune mai mult de 3-4 minute.
Sus In jos
Roselyn Von. Silver

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 2:14 am

Chicoti vazandu-l cum sare si se baga putin la fund dar, il auzi vorbind si iesi la suprafata. Statu putin pe ganduri privindu-l amuzata.
Nu mai tin minte, hai sa incercam si vom afla.ii spune zambind.
Bine, ea putea sa-si tina respiratia mult si bine pentru ca, era obisnuita sa nu respire o vreme, uneori chiar uita sa faca asta . Dar, trebuia sa para normala si sa nu-i arate ce este ea cu adevarat, nu vroia sa-l sperie. Sau, n-ar fi facut asta dar, sigur Charles n-ar mai fi fost atat de paropriat de ea, acum.
Sus In jos
Charles Rosser

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 2:46 am

-Cine sta mai mult face cinste cu o cafea?
Rase, baga aer in plamani si se scufunda incet zambind malefic la fata. Cand apa ajunse la linia ochilor, ii facu cu ochiul si se scufunda. Inota nu prea adanc si incepu sa dea usor din picioare ca sa nu se ridice. Se enerva cand vroia sa stea acolo nemiscat si apa il ridica. Parca il tragea cineva de picior. Se uita in sus dupa Rose sa vada pe unde e.
Sus In jos
Roselyn Von. Silver

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 2:50 am

Cafea la ora asta?intreba dar, nu apuca sa -i auda raspunsul ca deja era sub apa.
Chicoteste incet vazandu-l si se scufunda usor ajungand in spatele lui si aringandu-i usor umerii zambind. Se intreba oare cat avea sa reziste el sub apa pentru ca, nu vroia sa stea mai mult ca el, ce vroia era sa-i de-a satisfactia de a invinge ca un mascul....sau ceva de genu.
Ramasese in spatele lui, privindu-l timp de aproape 3 minute cand, auzi bataile inimi lui tot mai tare, atunci iesi repede la suprafara respirand "greu".
Bine, ai castigat!.ii spune razand.
Sus In jos
Charles Rosser

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 3:01 am

Eh ... chiar daca castiga, tot avea sa o invite la o cafea mai pe dimineata. Mai avea putin si aerul se termina, dar vroia sa stea acolo sa se uite la ea. Isi simtea inima in gat. Inca putin. Inca putin! O urmarii cu privirea cand se ridica la suprafata si o urma. Iesi ca o sageata si trase aerul binencuvantat in plamani. Isi dadu parul pe spate cu ajutorul apei.
-Chiar daca castigai, tot te chemam la o cafea. Binenteles nu acum. Ce zici peste cateva ore sau maine dimineata? Cand poti. Se uita la ea cu niste ochii mari si umezi zambind, ca un caine care vrea din mancarea ta, dar nu exagerat.
Sus In jos
Roselyn Von. Silver

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 3:06 am

Rase incet si isi lasa capul pe spate, cat sa-si aranjeze parul. Se aproprie incet de el si il privi in ochi amuzata.
Ne vedem la 8, la cafeneaua de pe strada 34?il intreba zambind.
Cafeneaua de pe Strada 34, era una dintre cele mai bune cafenele si ii placea si mai mult pentru ca era aproape de apartamentul ei, de langa bilbioteca. Mergea acolo in fiecare dimineata si uneri seara cand avea chef sa bea putin si sa-si aranjeze gandurile.
Se indrepta usor spre mal si iesi din apa calcnad pe iarba moale privindu-si ceasul.
E 2:15, inca mai avem timp sa dormim.ii spune amuzata incepand sa se imbrace.
Nu conta ca e uda, era mai bine decat sa merga in lenjerie intima prin oras la ora aia.
Sus In jos
Charles Rosser

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 3:11 am

Iesi in urma ei si isi scutura parul ca un caine, stropind in jur. Spera sa nu-l vada nimeni asa ud cum era, dar avea o scuza: mersese la alergat. Se imbraca si isi puse gluga in cap. Se aproprie de stanci si urca una. Avea de gand sa se duca acasa si probabil sa doarma in cada in apa calduta. Nu ii placea apa fierbinte decat in unele cazuri.
-E ok. Mai stai?
Sus In jos
Roselyn Von. Silver

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 3:17 am

Chicoti incet privindu-l cum se urca pe una din stanci.
Vrei sa ajugi sa bei cafea pentru ca ti-e prea somn si vrei sa mai rezisti sau vrei sa o bei ca sa te trezesti din motaiala?il intreaba amuzata aranjandu-si maieul care deja sa lipit de corp.Asta a fost un fel de, nu. Ne vedem maine dimineata.ii spune zambind.
Se urca pe stanca ca sa-i sarute usor obrazul apoi se indreapta spre copaci ca sa poata iesi in strada.
Ii placea de tip, era amuzant, dragut si chiar avea ce sa vorbeasca cu el, mai ales ca el era scriitor. Chicoti incet cu gandul ca o sa doarma, o sa-si faca o baie calda si apoi il va vedea din nou.
Sus In jos
Charles Rosser

MesajSubiect: Re: Come little children   Dum Iun 10, 2012 3:28 am

Statu ceva sa procese raspunsul. Cand vru sa ii dea raspunsl se trezi cu fata sarutandu-l pe obraz si se bloca. Inainte sa vorbeasca isi drese glasul.
-Ummm ... da, pe maine. Urca stancile si incepu sa alerge spre casa. Cand ajunse acasa si puse ceasul sa sune pe la 7. Credea ca o ora ii ajungea ca sa-si dea doua palme si sa se dea jos din pat. Nu avea rabdare sa o vada din nou. Era draguta si amuzanta si era si cantareata. Ii placea de ea, dar nu putea sa zica de ce. Avea ea ceva care il atragea. Se aseza in pat inca gandindu-se la fata si cand isi puse laptopul in brate adormi.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Come little children   

Sus In jos

Come little children
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Morganville :: Out of city :: Stanci-
Mergi direct la: